אודות המכללה

רקע
מכללת מבחר הוקמה בשנת תש"ס ע"י ד"ר הרב אברהם פוס ז"ל. במבחר קיימים מסלולי לימודים מגוונים מטעם האוניברסיטאות המפורסמות בישראל: אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר-אילן ואוניברסיטת תל אביב.

זה עובד!
במשך השנים למדו במבחר אלפי סטודנטים, שהשתלבו בהצלחה רבה במגוון מקומות עבודה בסיוע והכוונה של המכללה. ובשנים האחרונות צמחה המכללה והפכה למרכז לימודי המחובר למיטב האוניברסיטאות בארץ.

בלי פשרות!
מבחר מתנהלת מאז היווסדה כמסגרת לימודים המקפידה על העקרונות החשובים עליהם מושתתת הקהילה החרדית
אנו מקפידים על הפרדה מלאה בין נשים וגברים ושומרים על אוירה חרדית מושלמת.

לימודים בדרך שלך!
מכללת מבחר האקדמית שמה למטרה להעניק לתלמידיה השכלה גבוהה ברמה גבוהה ביותר, תארים אוניברסיטאיים מהמוסדות המובילים בארץ, בכדי לרכוש מקצוע, להשתלב בתעסוקה ולפרנס את משפחותיהם מבלי לוותר על הזהות החרדית. לכן קבענו את מקומנו במרכז הארץ – בבני ברק.

מכללה שהיא בית!
על אף מספר התלמידים הגדול, רמת הלימודים הגבוהה, והרף הגבוה שאנו מציבים לתלמידינו, אנחנו במבחר מקפידים על כך שכל תלמיד או תלמידה יחושו במכללה כמו בבית.
צוות ההוראה האכפתי במיוחד, דואג לכך שינתנו לכל תלמיד על פי צרכיו, הכלים האופטימאליים כדי לעמוד במטלות שדורש מסלול הלימוד שלו, הצוות מלווה כל תלמיד או תלמידה הן בפן הלימודי והן בפן האישי.

ללמוד בראש שקט!
לנו במבחר חשוב שהתלמידים יוכלו להשקיע את כל מרצם בלימודים ויוכלו להגיע בנחת להישגים מרשימים.
מתוך הכרותינו עם הקושי הקיים במגזר החרדי לממן לימודים אקדמיים, אנו דואגים לכך שכל החפץ ללמוד, יוכל לעשות זאת ללא נטל שכר הלימוד וכן לסייע במלגות מחיה בתקופת הלימודים למתאימים.
לשם כך מושקע מאמץ רב להשגת מלגות לימוד ומלגות קיום שתאפשרנה לתלמידינו ללמוד מתוך שמחה, בנחת ובשלווה.

במבחר מכוונים גבוה!
מכללת מבחר האקדמית, פועלת בשיתוף פעולה עם מגוון האוניברסיטאות המובילות בישראל!

התארים הנלמדים במכללה הם התארים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, אחוז ניכר של הבוגרים/ות משתלבים במשק בתחומי העיסוק השונים במשרות מכובדות ובתפקידים בכירים עם סיום לימודיהם ומשדרגים באופן משמעותי את אפיקי הפרנסה שלהם.
ובנוסף, כיתות הלימוד נוחות, מרווחות ומאובזרות בציוד החדיש ביותר!