ייעוץ והכוונה

בוגרים ממליצים

"תחום הרפואה תמיד היה קרוב ללבנו, אך כל עוד לא היתה אפשרות ללמוד במסגרת חרדית מובהקת, לא יכולנו לממש את החלום. כשנפתח המסלול לגברים במכללת מבחר, הייתי מראשוני הנרשמים וב"ה כיום אני עובד כאח אקדמי בבית החולים איכילוב ויש לי סיפוק רב מהחסד והצלת נפשות שאני זוכה להם מדי יום ביומו. גם אשתי שעבדה באותו זמן במרכז הרפואי 'מעייני הישועה' שלא בסגל הרפואי, הצטרפה ללימודי התואר במכללת מבחר ואף ילדה את בנינו השישי תוך כדי הלימודים... כיום היא אחות רפואית, שנהנית מדי יום מהזכות שניתנת לה להיות שליחה טובה ונאמנה, לצד משכורת נאה.
בני הזוג ש.
מסלול סיעוד גברים ונשים
אני מוכרח לציין שלולא הידיעה כי הלימודים יערכו בהפרדה מלאה במכללת מבחר – באווירה חרדית איכותית ללא פשרות – לא הייתי פונה בכלל ללימודים אלו. האפשרות שניתנה לי ללמוד במכללת מבחר החרדית למהדרין, היא זו שפתחה בפני את הדרך למקצוע שמעניק לי ולמשפחתי פרנסה ברווח ב"ה. כשעשיתי את החישוב כמה זמן, משאבים וכסף אצטרך להשקיע בעבור הלימודים, לעומת כמה זמן, משאבים וכסף אני ירוויח כתוצאה מהם – הבנתי כי המשוואה הפשוטה מוכיחה: הרווח מהלימודים כפול ומכופל. כמה שנות לימוד מאתגרות, הן מעט מאד לעומת כל השנים שבאות אחרי, בהן אוכל בעז"ה להמשיך ולהתפרנס בכבוד מהמקצוע שלי.
מ. יוסקוביץ'
הנדסת מיפוי, גברים
"בחרתי ללמוד במסלול ייעוץ חינוכי דווקא במכללת מבחר, בגלל האווירה החרדית והמותאמת לבוגר ישיבה כמוני, ובגלל המקצועיות והרצינות שמורגשת בכל תקופת הלימודים במכללה, החל מהמרצים ועד המטלות, מבחנים ולבסוף העבודה המעשית, ובמיוחד שמדובר בתואר היוקרתי של אוניברסיטת חיפה." משתף גרינבוים "אני רואה שליחות גדולה וחשיבות רבה לתפקיד החינוכי אותו אני נושא, והיום רואים יותר מתמיד כמה חיוני לשלב בעלי מקצוע מהדרגה הראשונה ומשלנו במוסדות החינוך, על מנת לתת מענה נכון ומוצלח בכל התמודדות."
י. גרינבוים
תואר שני בייעוץ חינוכי, גברים
חייב לציין לשבח את העזרה הכלכלית שקיבלתי באמצעות מחלקת המלגות של מכללת מבחר – שם דאגו לי ע"י 'קרן ידידות טורונטו' במימון רוב הלימודים, לצד קצבה חודשית קבועה (מלגת קיום)! זה עזר לי להחזיק את הראש מעל המים כלכלית בתקופה הזאת. אחד היתרונות הבולטים בלהיות סטודנט של מכללת מבחר, הינו השם הטוב של מקום הלימודים שנותן לך עדיפות ויתרון על פני סטודנטים אחרים בקבלה למקומות העבודה. כבר בסיום שנה ב' של הלימודים, התקבלתי לעבודה בפיתוח תוכנה במשרת סטודנט, שם התחלתי לרכוש ניסיון מעשי בשטח.
חננאל כהן
תואר ראשון במדעי המחשב, גברים

מתעניינים? השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם

ייעוץ
והכוונה

אנחנו זמינים לייעץ ולכוון אתכם לבחירת מקצוע המתאים ביותר בעבורכם, מלאו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם:

ייעוץ
והכוונה

אנחנו זמינים לייעץ ולכוון אתכם לבחירת מקצוע המתאים ביותר בעבורכם, מלאו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן