המכללה בתקשורת

 

ערב פתוח ללימודי פסיכודרמה לגברים!

במכללת מבחר, מזמינים אותך להיות חלק מקבוצת המטפלים החרדים הראשונים, שיהיו הקבוצה הפותחת, המובילה והבלעדית בתחום הפסיכודרמה לגברים במגזר החרדי כולו!

להמשך קריאה >>

עו"סים חייל

במכללת מבחר מוקירים ומעריכים את עבודתם של מדריכי ומדריכות לימודי השדה במסלול עבודה סוציאלית. בכדי להביע את הערכתה הרבה של הנהלת המכללה לפעילות המאומצת בשטח ולהשתדלותם הרבה למען הצלחתם של הסטודנטים במסלול זה, התכנסו ראשי המכללה, הסגל האקדמי במסלול עו"ס מטעם אונ' חיפה, המדריכים והמדריכות ומס' נציגים מטעם הסטודנטים.

להמשך קריאה >>

לראשונה במגזר החרדי: תואר שני בפסיכודרמה לגברים במכללת מבחר

במכללת מבחר עמלו על תכנית מיוחדת מטעם אונ' חיפה, שתאפשר לגברים חרדיים להיות מטפלים בעלי תואר שני בפסיכודרמה. התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון ממוסד להשכלה גבוהה המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, המעוניינים להמשיך בלימודים לתואר שני בטיפול באמצעות אמנויות.

להמשך קריאה >>

בוגרי תואר ראשון 'אח אקדמי' במכללת מבחר בחרו להצליח!

הטובים לסיעוד: בבחינה להכשרת אחים אקדמיים שנערכה לאחרונה מטעם משרד הבריאות, נרשמה הצלחה גדולה: 100% מתלמידי המסלול בסיעוד עברו בהצלחה את מבחן הרישוי של משרד הבריאות!

להמשך קריאה >>

בעלי כישורים גבוהים? זה הזמן לקבל החלטה ולהירשם ללימודי הנדסה במכללת מבח"ר

מהנדסי המיפוי מהווים גורם מקצועי המעורב בכל החלטה תכנונית בתחום הנדל"ן והתשתיות. בוגר התכנית, מתרגם הלכה למעשה את רעיונותיו של היזם לכדי תכנית מעשית מדויקת.

להמשך קריאה >>

בוחרים גבוה. בוחרים מבחר

סגן יו"ר המועצה להשכלה גבוהה, או בשמה המקוצר "המל"ג" ביקר במכללת מבח"ר

להמשך קריאה >>

מה משותף למשרד ראש הממשלה, בנק ירושלים וחברת צ'ק פוינט?

ייתכן וזו תשמע לכם תחילתה של חידה מורכבת, עבורנו הפתרון ברור, ידוע ומספק - בימים אלו סיימו בוגרי תואר ראשון במסלול B.SC במדעי המחשב במכללת מבח"ר את לימודיהם לאחר שלוש שנים מאתגרות ומפתחות במכללה.

להמשך קריאה >>

בוחרים להצליח

אלפי בוגרים מרוצים המועסקים בתפקידי מפתח ובמקצועות טיפוליים בביקוש שהולך וגובר, מאות סטודנטים עמלים בכל שנה, עשרות אנשי סגל והוראה, ומכללה אחת שהיא בית. אם תרצו אין זו תחילתה של אגדה, אלא מציאות חיה, קיימת ומתעצמת ממש כאן, במרכז העיר בני ברק.

להמשך קריאה >>

טקס הענקת תארים במכללת מבחר לבוגרי המחזור הראשון בסיעוד

בוגרי מסלול הסיעוד שסיימו תואר ראשון 'אח אקדמי' במכללה חגגו את טקס קבלת התארים באירוע רב רושם בנוכחות בני משפחותיהם, נציגי האקדמית ת"א והנהלת המכללה

להמשך קריאה >>

מלגות מכובדות לנשות החסד מבית היוצר של מכללת מבחר

טקס הענקת מלגות בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים התקיים לאחרונה במכללת מבחר. המלגה הוענקה לתלמידות שמכשירות את עצמן לתפקידי ניהול במסלול תואר שני בתחום הדורש מסירות נפש ותחושת שליחות עמוקה – תחום הסיעוד.

להמשך קריאה >>

מסלול ריפוי בעיסוק במכללת מבחר מציג פרוייקטים חדשים

יום הצגת פרוייקטים של תלמידות מסלול ריפוי בעיסוק התקיים במכללת מבחר בשבוע שעבר. התלמידות שיסיימו את הלימודים יקבלו תואר ראשון מטעם אוני' חיפה.

להמשך קריאה >>

פותחים שנת לימודים במכללת מבחר עם מסלול לימודים חדש ועם הישג יוצא דופן

שני הישגים מרשימים מציגים במכללת מבחר עם פתיחת שנת הלימודים : פתיחת מסלול שירותי אנוש ולימודי טכנולוגיה ובנוסף 100% מתלמידות מסלול סיעוד עברו בהצלחה את בחינת הרישוי הממשלתית בסיעוד.

להמשך קריאה >>

הדרך הקצרה לעבודה - מסלול שירותי אנוש במכללת מבחר

מסלול לימודים חדש מוצע ע"י מכללת מבחר, תואר בשירותי אנוש ולימודי ניהול מערכות ציבוריות . התואר מוצע בשיתוף פעולה עם אוני' חיפה ומיועד למעונינים להשתלב בתחום השירות ומשאבי האנוש ונלמד במשך שנתיים בלבד !

להמשך קריאה >>

נשיא הטכניון, פרופ' פרץ לביא בביקור עבודה במכללת מבחר

ביקור עבודה של צמרת הטכניון , בראשותו של נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא התקיים במכללת מבחר.

להמשך קריאה >>

המכינות של מכללת מבחר מציגות: אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בציבור החרדי

בניגוד לטענות הנשמעות בימים האחרונים על נשירת תלמידים ותלמידות מהמכינות הקדם אקדמיות – במכללת מבחר מציגים נתוני הצלחה גבוהים !

להמשך קריאה >>

בוגרות ראשונות למסלול סיעוד במכללת מבחר !

טקס סיום המחזור הראשון ללימודי סיעוד התקיים בשבוע שעבר במכללת מבחר בהשתתפות בכירי מכון טל פרופ' קנת הוכברג ופרופ' חיה גרינברגר וכן בנוכחות מנכ"ל "מעיני הישועה" הרב שלמה רוטשילד

להמשך קריאה >>

ביקור מרגש של הרב הראשי לת"א יפו הרב לאו שליט"א ביחד עם יו"ר הועדה לתכנון ותקצוב במכללת מבחר

הביקור התקיים בשבוע שעבר במסגרת טקס סיום לבוגרות תואר ראשון ושני במסלול הפרעות בתקשורת

להמשך קריאה >>

להתמקצע בחכמה!

מכללת מבחר, כמכללה הגדולה בציבור החרדי שמכשירה אנשי מקצוע בתחום המחשבים גאה להציג את בוגרי המחזור הראשון של מסלול מדעי המחשב .

להמשך קריאה >>

אפליקציית "מטפל קול יכול" פותחה ע"י סטודנטית לריפוי בעיסוק ממכללת מבחר

תלמידת מכללת מבחר נבחרה למצטיינת ארצית מטעם פרוייקט פר"ח

להמשך קריאה >>

מלגה ע"ש שריל ספנסר חולקה ל-14 תלמידות מסלול סיעוד במכללת מבחר

56,000 ₪ חולקו לתלמידות מצטיינות במסלול סיעוד במבחר בטקס מרגש

להמשך קריאה >>

מבחר פרחים !

תלמידת מכללת מבחר נבחרה למצטיינת ארצית מטעם פרוייקט פר"ח

להמשך קריאה >>

עוד סיבה טובה ללמוד קלינאות תקשורת במבחר עלייה של מעל 20% בשכרן של קלינאיות תקשורת !

דו"ח הממונה על השכר במשרד האוצר שהתפרסם השבוע על שנת הכספים 2014 מדווח על עלייה של מעל 20% בשכרן של קלינאיות תקשורת בשירות הציבורי

להמשך קריאה >>

עצה טובה ממכללת מבחר – שירות חדש שמוצע לראשונה בציבור החרדי !

תלמידות מסלול יעוץ חינוכי במכללת מבחר ישתתפו ביעוץ באמצעות דואר אלקטרוני. הייעוץ מוצע ללא תשלום ומפוקח ע"י אנשי מקצוע מטעם מבחר.

להמשך קריאה >>

מעל 1500 תלמידים ותלמידות התחילו את שנת הלימודים!

שנת הלימודים האקדמית נפתחה במכללת מבחר עם מספר מרשים של תלמידים ותלמידות. המכללה, שמעניקה תארים במגוון מסלולים מטעם אוני' חיפה, תל אביב, הטכניון ומכון לב הינה המכללה הגדולה ביותר בציבור החרדי באיזור המרכז ומהווה קרש קפיצה מושלם להשתלבות בעולם התעסוקה.

להמשך קריאה >>

מכללת מבחר מציע את מסלול הלימודים המבוקש במערכת הבריאות אח מוסמך בעל תואר אקדמי

מסלול לימודי סיעוד אקדמי לגברים במכללת מבחר מציע לבוגרים תואר בינלאומי שיאפשר להם לעבוד בכל מחלקה רפואית שיבחרו

להמשך קריאה >>

לשכת המודדים המוסמכים בישראל מעניקה פרס לתלמיד מצטיין ב"מבחר"

פרופ' ירח דויטשר, יו"ר לשכת המודדים בישראל העניק לתלמיד מצטיין מ"מבחר" פרס עלהצטיינות יתירה מבין כל הסטודנטים הן במבחר והן בקמפוס הטכניון בחיפה והכריז כי דור העתיד של ענף הגיאו אינפורמציה נמצא גם על ספסלי הלימוד בכיתות "מבחר"

להמשך קריאה >>

מכללת מבחר - מעצמת הלימודים של הציבור החרדי

המספרים מדברים בעד עצמם ! מעל 2000 בוגרים ובוגרות המסלולים השונים יצאו לשוק התעסוקה מספסלי מכללת מבחר. כיום רשומים במכללת מבחר מעל 1500 תלמידים ותלמידות בשלבי הלימוד השונים: ,במכינות הקדם אקדמיות, מסלולי תואר ראשון ומסלולי תואר שני. טקסי סיום מרשימים לכ-300 בוגרים ובוגרות חדשים התקיימו בשבוע שעבר, בנוכחות ראש העיר בני ברק הרב חנוך זייברט ,רב העיר באר שבע הרה"ג יהודה דרעי שליט"א ונשיא אוני' חיפה מר עמוס שפירא. עם נתונים כאלה, אפשר לקבוע בוודאות – מכללת מבחר היא המכללה הגדולה בציבור החרדי , המכללה שמציעה את מגוון הקורסים הרחב ביותר.

להמשך קריאה >>

לשנות קריירה לאחר עשר שנות עבודה

מונולוג של גב' פ. צ. - בוגרת מסלול סיעוד במכללת מבחר שעזבה קריירה מצליחה כמנהלת חשבונות והתחילה ללמוד מקצוע חדש מההתחלה...

להמשך קריאה >>

בוגרי מכללת מבחר מספרים על מסלול ההכשרה שלהם

מבחר מסלולי טיפול

מכללת מבחר מציעה את המגוון הרחב ביותר של מסלולי הכשרה טיפוליים שניתן למצוא במוסדות להשכלה גבוהה חרדיים. "במכללת מבחר רואים חשיבות רבה בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הטיפול – אנשי מקצוע שמבינים את ערכיו של הציבור החרדי. הטיפול מחייב הכרה מעמיקה וכבוד לאורח החיים של המטופל – רק כך ניתן לבצע , ביחד עם המטופלים, תהליך טיפולי אמיתי" אומר הרב מאיר יעקובוביץ' , מנכ"ל מבחר.

להמשך קריאה >>

בוגרי ובוגרות 'מבחר' משתלבים בעבודה ב"מעייני הישועה"

"מכללת מבחר מכשירה עבורנו את כח האדם שמשתלב בתנופת הפיתוח של המרכז הרפואי "מעייני הישועה", כך אומר מנכ"ל המרכז הרפואי "מעייני הישועה"הרב גרשון לידר בראיון מיוחד המתקיים, לקראת פתיחת ההרשמה למסלולי סיעוד של מכללת מבחר. "שיתוף הפעולה, שנמשך כבר ארבע שנים צפוי להתרחב בעקבות הביקוש הרב שקיים לאחים ואחיות חרדיים", מצהיר הרב לידר.

להמשך קריאה >>

טקס סיום מרגש במכללת מבחר: שיא של בוגרות

טקס סיום חגיגי, התקיים ביום רביעי האחרון, למספר שיא של בוגרות תארים במכללת מבחר – 251 בוגרות קיבלו את תעודת התואר בערב אחד. בוגרות מצטיינות קיבלו מלגות מיוחדות כהערכה על פעלם.

להמשך קריאה >>

גברים לומדים סיעוד במבחר

נפתחת ההרשמה למחזור השלישי בלימודי סיעוד במכללת מבחר

להמשך קריאה >>

בחירה קריירה – מכללת מבחר

ההחלטה על בחירת מוסד ללימודי מקצוע ובחירת מסלול לימודים ספציפי, היא אחת ההחלטות החשובות בחיים. אין ספק כי ההחלטה הזו חייבת להתקבל בכובד ראש, תוך בחינת כלל השיקולים: ידע מקצועי, מוניטין המוסד האקדמי, יכולת ההשמה של המוסד, מערך המלגות למימון הלימודים וכמובן השמירה על האווירה החרדית במהלך הלימודים. עגמת הנפש, שתגרם כתוצאה מבחירה שגויה תעלה ביוקר. עונת הקיץ היא ה"עונה החמה" לרישום ללימודים גבוהים, מכללת מבחר מציעה לכם תכנית מסודרת לקבלת ההחלטה החשובה.

להמשך קריאה >>

חופשה בטוחה

חופשת הקיץ שהתחילה השבוע טומנת בחובה גם לא מעט סכנות, העלולות להתרגש עלינו, חלילה, אם לא ערים לקיומן מגמת הסיעוד ב'מכללת מבחר' מזהירה אותנו מפני המצויות שבהן, באמצעות אשר שלומוביץ, יו"ר 'הצלה גוש דן' ותלמיד מצטיין במגמה

להמשך קריאה >>

99% מבוגרי מנהל עסקים במבחר משתלבים בעבודה

הבוגרים במסלול מנהל עסקים במבחר, מעלים על נס את מערך ההשמה של מכללת מבחר – "עם תוצאות אי אפשר להתווכח"

להמשך קריאה >>

בוחרים בהצלחה – מכללת מבחר

מכללת מבחר, המכללה החרדית בבני ברק, מכשירה מאות גברים ונשים במגוון מקצועות – תוך הקפדה מלאה על אורח חיים חרדי מחד וסטנדרטים של לימודים גבוהים ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בישראל. פגשנו את הרב מאיר יעקובוביץ', מנכ"ל המכללה, לראיון חגיגי לקראת פסח. בתחילת מעלה הרב יעקובוביץ' על נס את פעילותו של מייסד המכללה הרב ד"ר אברהם פוס ז"ל. "הרב ד"ר פוס ז"ל ראה לנגד עיניו מכללה המכשירה יוצאי כוללים וישיבות ובוגרות סמינרים לשוק התעסוקה הישראלי תוך הקפדה על אורח חיים חרדי. החזון שלו אפשר את הקמת "מבחר"  - מוסד חרדי מובהק בעל רמה אקדמית גבוהה ביותר, ששם לו למטרה לאפשר לבוגריו עבודה שלצידה פרנסה מכובדת".

להמשך קריאה >>

סטארט-אפ צעיר במכללת מבחר

הסטודנטים למדעי המחשב במכללת מבחר הקימו קבוצת עבודה לפיתוח בתחום ה-WEB
שמואל ליבסקינד, בוגר מסלול מדעי המחשב במכללת מבחר, הקים במהלך הלימודים קבוצת עבודה, שמיישמת את הלימודים התיאורטיים לפרוייקטים שנותנים מענה ללקוחות אמיתיים. מסלול הלימודים לתואר במדעי המחשב הוא מסלול מאתגר, נדרשת יכולת מתמטית גבוהה, והשקעה רבה בתרגול ולמידה.

להמשך קריאה >>

מתנדבי הצלה מתמקצעים במבחר
מתנדבי "הצלה גוש דן", הגיעו למכללת מבחר לערב מרתק שכלל הרצאה בנושא "אירוע רב נפגעים" וחשיפה לתכנית לימודי הסיעוד הפועלת במבחר.

להמשך קריאה >>

פרופ' מנואל טרכטנברג ביקר במבחר
פרופ' מנואל טרכטנברג, יו"ר הועדה לתכנון ותקצוב במועצה להשכלה גבוהה, סייר במכללת מבחר והשתתף בטקס הענקת תארים לבוגרות מסלול הפרעות בתקשורת.

להמשך קריאה >>

מכללת מבחר מציגה - תחום חדש של ריפוי בעיסוק
בוגרות מסלול ריפוי בעיסוק במכללת מבחר השתתפו ביום הצגת פרויקטים שנערך לאחרונה במכללה. הצגת הפרויקטים הינה השלב הסופי של ההכשרה המעשית כמרפאה בעיסוק. 28 בוגרות הציגו את הפרויקטים המסכמים לצוות ההוראה ולבני המשפחה. הסטודנטיות עסקו במגוון תחומים ובהם אחד התחומים החדשים במקצוע – שיקום נהיגה.

להמשך קריאה >>

שיתוף הפעולה בין מכללת מבחר ל"מעיני הישועה" ממשיך להתהדק
מנכ"ל מעיני הישועה, הרב גרשון לידר, הגיע לסיור במכללת מבחר על מנת להתרשם ממסלולי הלימוד בתחום הסיעוד.

להמשך קריאה >>

מכינה למקצועות החסד לגברים בני 30+ במכללת מבחר
עדיין לא מאוחר להצטרף למכינה לבני 30+ במכללת מבחר. המכינה מיועדת למעונינים ללמוד עבודה סוציאלית וסיעוד

להמשך קריאה >>

הרצאת תלמידות מכללת מבחר בכנס מקצועי זכתה להערכה רבה
עבודה של שנה שלמה, הגיעה לסיומה בערב מרגש – תלמידות מסלול פסיכודרמה במכללת מבחר הרצו בכנס מקצועי שהתמקד ב"טיפול פסיכולוגי במגזר החרדי" וזכו להערכה רבה על פעילותם. את הכנס ערכה מרפאת חיב"ה בבית החולים "מעיני הישועה"

להמשך קריאה >>


מכללת מבחר מציגה: לנהל כבר מהצעד הראשון בקריירה
תכנית לימודי סיעוד במכללת מבחר מציעה לסטודנטים אופק ניהולי במקצוע.

להמשך קריאה >>

מבחר: מסלול אח לגברים
מכללת מבחר תפתח בשנה"ל תשע"ד תוכנית יוחדית להכשרת גברים למקצוע אח אקדמאי.

להמשך קריאה >>

המבחר שבמבחר
למעלה מ-250 תארים הוענקו ביום אחד בכללת מבחר. לראשוה, סיימה קבוצת סטודנטים לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית

להמשך קריאה >>

מבחר: מסלול פזיותרפיה
לראשונה במגזר החרדי, פותחת מכללת מבחר במסלול לימודי פיזיוטרפיה - פארא רפואי בעל חשיבות עליונה בשיקום מוטורי

להמשך קריאה >>

מחקר: נשים חרדיות מתפקדות טוב יותר כאמהות למשפחות ברוכות ילדים
במכללת מבחר חקרו את תפקודן של נשים חרדיות, אמהות במשרה מלאה העובדות מחוץ לבית. התוצאות המצוינות לא הפתיעו אותנו, אנחנו הרי כבר אמונים על הפסוק הידוע "אשת חיל מי ימצא"

להמשך קריאה >>

אשת חיל
עכשיו גם המחקרים מכירים את המושג

להמשך קריאה >>

לראשונה במגזר החרדי: לימודי תואר למקצוע הפיזיותרפיה
מכללת מבח"ר משיקה מסלול לימודים חדש – פיזיותרפיה. מדובר במקצוע הדורש ידע רפואי\מדעי רב ומיומנות גבוהה. כיום, אין כמעט בנמצא מטפלים חרדיים בתחום חשוב זה, ולציבור יש בכך צורך מובהק. התואר ניתן ע"י אוניברסיטת תל-אביב בהנהלת החוג לפיזיותרפיה של הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר ובשיתוף פעולה עם מכללת מבח"ר.

להמשך קריאה >>

מוכנים? לעבודה!
שנה שלימה לפני שהתחילו את לימודי התואר הם ישבו יחד והשלימו פערים • אלו שעמלו לפרנסתם לא פגעו בסדר יומם - אבל בערבו של יום נפגשו כדי להשתלם, כל אחד בתחומו ובמסלול שיבחר בו בשנה הבאה, במכינה הקדם-אקדמית • בשעות הבוקר ישבו, באותה כיתה, עשרות בוגרות סמינרים שגם בידן לא היו תעודות בגרות • מה זו מכינה קדם אקדמית, מה לומדים שם, מהו פסיכומטרי, ולְמה זה טוב? • הגשר לתואר

להמשך קריאה >>

מכלכלים צעדיהם
הם הקדישו ארבעה ערבים מידי שבוע במשך שלש שנים כדי לרכוש תואר בכלכלה ולוגיסטיקה ולא פגעו בסדר יומם • עכשיו, כמה מהם מברכים על המוגמר בהשתלבות במשרות ניהוליות בכירות במשק הישראלי • נשמע לכם לוגיקה פשוטה?  לנו זה נראה יותר ככלכלה עתידית בטוחה יותר • וגם: איך רוכשים תואר אקדמי רק במאתיים שקלים לחודש?

להמשך קריאה >>

בשפה ברורה
הן למדו לתואר במשך שלש וחצי שנים, ועתה הן מקנות לילדים שאיתן הן עובדות, את היסודות שיאפשרו להם לשבת וללמוד בהתמדה בימי בחרותם • המקצוע החדש שכבש את העולם, עבר אט אט לידיים חרדיות, מקרב בוגרות תואר ראשון בקלינאות תקשורת שמבינות את השפה הפנימית של הציבור ‘שלנו’, מדברות עם הילדים על מושגי קודש בהגייה הנכונה, וקוראות איתם נכון את המשניות ופסוקי החומש  • שפת ידעתי, אשמע

להמשך קריאה >>

המבחר שב'מבחר'
200 בוגרים ובוגרות השתתפו בטקסי חלוקת התעודות של מכללת 'מבחר'

להמשך קריאה >>

מקצוע המיפוי: נישה חדשה לאפשרות פרנסה
שוק הנדל"ן הגועש ומחסור חמור בכח אדם איכותי הובילו את משרד השיכון והמרכז למיפוי ישראל להרחיב את מעגל בעלי המקצוע בתחום המיפוי. המשמעות: אפשרות פרנסה מסוג חדש לאלה שסיימו חוק לימודיהם בכולל ופונים לעשוץ לפרנסתם

להמשך קריאה >>

כך תתכננו את החופשה הבאה שלכם
"בין הזמנים" לא מה שחשבתם. לפני שאתם יוצאים לחופש הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשלם אותו. ומי אמר שנכון לצאת לצימר דווקא בשלושת השבועות הקרובים?

להמשך קריאה >>

שווה חור בכיס?
איך מתכננים חופשה מהנה טבל מצליחים לשמור על מסגרת תקציב שפויה ומאוזנת? פנינו למר אבי טילמן, מרצה בכיר לכלכלה במכללת מבחר, כדי שיעזור בתכנון החופשה השנתית

להמשך קריאה >>