ייעוץ והכוונה

מבחר המקצועות המבוקשים ביותר!

 

במכללת מבחר –

100% השמה בשוק העבודה

ו-200% סיפוק, רווח והנאה.

 

 

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ג במכללת מבחר בעיצומה! זוהי הזדמנות להתקדם ללימודי תואר ראשון או שני באחד מהמקצועות שיש להם ביקוש מיוחד דווקא למסיימות תואר מהמגזר החרדי ואשר זיהינו שקיים בהם חוסר מובהק בשטח:

תואר ראשון בהפרעות בתקשורת (קלינאות תקשורת) ותואר שני ביעוץ חינוכי

בוגרות מבחר אשר סיימו בהצלחה את לימודי התואר השני בייעוץ חינוכי – מציינות בסיפוק, כי מסלול הלימודים הכשיר אותן לעבודה מקצועית ומבוקשת מאד בתחומן – הן מתקדמות במקצוע ובשכר ומעניקות סיוע, הדרכה וייעוץ מציל נפשות – במוסדות החינוך, צוותי ההוראה מגיל גן ועד תיכון, ומעניקות עוגן ובטחון לזקוקים לכך גם במעגלים רחבים יותר. לאור הביקוש הרחבנו המסלול גם ללימודי יעוץ לנוער בסיכון.

את הבוגרות שסיימו בהצלחה את לימודיהן במסלול תואר ראשון בהפרעות בתקשורת – מחפשים עוד לפני שהן מסיימות את שנת הלימודים האחרונה. בס"ד, כל המסיימות עובדות כיום במשרות מעולות שיש בהן פרנסה ברווח – ומקדשות שם שמים ברבים בכל מקום שאליו הגיעו: במערכות הבריאות והחינוך, במסגרות בתי חולים ומרפאות, גני ילדים ובתי ספר, מרכזי שיקום, מרכזי התפתחות הילד ועוד…

מכללת מבחר מזמינה גם אותך להתמקצע בתחום שיש בו ביקוש עצום לעבודה עם רווח, סיפוק והנאה בצידה…

במכללת מבחר תוכלי ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, שיעמדו לעזרתך בפרק חשוב זה של הלימודים: לימודי קודש ושיעורי השקפה ממיטב המרצים והמרצות  – בתקופת המכינה ובתכניות הלימוד השונות, צוות מסור ואכפתי, יחס אישי לכל תלמידה, שיעורי עזר לקראת מבחנים, קמפוס חרדי בהפרדה מלאה ובלי להתפשר על הערכים החשובים לך –  הכל בכדי שתצליחי לרכוש תואר אקדמי ממש בקרוב!

מכללת מבחר מסייעת ומכוונת לקבלת מגוון מלגות למימון שכר לימוד מלא / חלקי – לזכאים,   בכדי לאפשר לימודים בראש שקט.

יועצי הלימודים שלנו יעמדו לעזרתך ויכוונו אותך למקצוע המתאים לך ביותר. לפרטים ולבדיקת התאמה, התקשרי עוד היום: 03-5726106

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ
והכוונה

אנחנו זמינים לייעץ ולכוון אתכם לבחירת מקצוע המתאים ביותר בעבורכם, מלאו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם:

ייעוץ
והכוונה

אנחנו זמינים לייעץ ולכוון אתכם לבחירת מקצוע המתאים ביותר בעבורכם, מלאו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן